Основи SEO оптимізації веб-сайтів

Основою для успішного просування сайту є його правильна оптимізація під пошукові системи. У разі неконкурентних ключових слів часто лише сама оптимізація сприяє значному покращенню позиції по багатьом ключовим словам.

Що таке SEO?

Пошукова оптимізація або SEO просування сайтів – це ряд заходів, спрямованих на розробку веб-сайту для того, щоб досягти верхніх позиції в результатах пошуку в пошуковій системі зі збереженням принципів цієї пошукової системи.

Оптимізація контенту на сайті

В даний час зміст контенту на сайті має велике значення для SEO оптимізації. Все частіше можна почути думку про те, що вплив на CEO може також мати поведінка користувачів на сторінці: як швидко виходять з неї, як багато часу проводять на ній. Ці фактори безпосередньо пов'язані з якістю контенту на сторінці. Так що ми SEO агенція Proposition радимо вам подбати, щоб контент відповідав певним умовам.

Якими основними характеристиками повинен володіти контент на веб-сторінці:

  • Великий – необхідно уникати коротких текстів, що складаються з декількох речень. Спробуйте вичерпно описати про свої послуги та продукти. Опишіть докладно всі аспекти повязані з даною тематикою. Користувач буде задоволений, що він зміг прочитати про щось нове, а пошукові роботи визнають ваш сайт більш цінним.
  • Оригінальний – старайтесь використовувати контент, який не копійований з інших джерел (описів з інших сайтів, описів від виробника чи оптовика). Якщо ви не впевнені чи дійсно тексти на вашому сайті унікальні, то можна для цього використати готові інструменти для перевірки унікальності.
  • Відповідно структуровані – в довгих текстах варто використовувати підзаголовки h1, h2, h3. Це html-теги, які допомагають визначити структуру тексту.
  • З вмістом відповідних ключових слів – якщо ви знаєте як правильно вибрати ключові слова, що найкраще підходять для розміщення на вашому сайті, то спробуйте використати їх в тексті на сторінці. Уникайте їх надмірного застосування. Використовуйте синоніми ключових слів. Це набагато краще ніж тексти з неприродньо великою кількістю ключових слів.

Правильні "тайтли" сторінок

Заголовок веб-сторінки ми встановлюємо за допомогою html-тегу . Тайтл є дуже важливим елементом в CEO з двох причин:

Це один з найбільш важливих технічних факторів, на підставі яких пошукова система оцінює предмет веб-ресурсу.

Він відображається в результатах пошуку.

Як вибрати кращий заголовок для сторінки? Тег заголовка, безумовно, це місце де слід розмістити ключове слово, пов'язане зі змістом цього сайту, найкраще на самому його початку. Через це, що назва сторінки відображаються в результатах пошуку, ви також повинні помістити там назву вашої компанії.

При виборі назви сторінки, ви повинні також пам'ятати обмеження, які пов'язані з цим. Результати пошуку будуть відображати тільки назви, довжина яких не перевищує приблизно 55 символів. Іншим важливим фактором є унікальність назви. Ви повинні спробувати скласти оригінальний заголовок, тобто не має бути двох ідентичних назв на всіх веб-сторінках вашого сайту.

Meta description

Цей елемент також безпосередньо пов'язаний з html-кодом. Його значення визначається html-тегом. Яка його функція? Це значення відображається в результатах пошуку трохи нижче заголовка і URL веб-сторінки.Значення meta description не впливає на позиціонування в Інтернеті, але воно важливе з іншої причини. Зміст meta description, який з'являється в результатах пошуку, може впливати на то, як людина бачить сайт в результатах пошуку і відповідно на її рішення про відвідання.

URL-адреса

Якби потрібно було дати лише одну пораду про те як повинна виглядати URL-адреса, то вона звучала б так: "Створюйте URL-адресу таким чином, щоб перш ніж натиснути на посилання користувач вже знав, що незабаром буде читати". Іншими словами, URL-адреса повинна якомога краще описати вміст цієї сторінки. Крім користувачів також необхідно пам'ятати і про роботів пошукових систем, які будуть відскановувати ваш сайт. Для них "кращі" адреси ці, які: не надто довгі (максимально до 100 символів); не містять спеціальних символів

Внутрішня перелінковка – поглиблена оптимізація

Важливим аспектом оптимізації сайту є також зв'язок між сторінками. Зазвичай це реалізується у вигляді змісту, який містить посилання на всі основні розділи. Ви повинні памятати, що найкращим рішенням для SEO є створення змісту в текстовому вигляді (слід уникати змісту створенного із зображень або за допомогою флеш-технології (Google має проблеми з читанням таких сайтів).