Проведення державних закупівель в електронній формі представляють все більший інтерес. Цей спосіб не потребує великих коштів і простий в реалізації. В результаті проведення аукціону досягається максимальна прозорість вибору постачальника, тому що держзамовник не знає, хто пропонує ті або інші умови. Постачальники отримують через сайт держзакупівель зашифровані найменування, щоб зберігати анонімність. Детальні умови проведення державних закупівель з Прозорро та інформацію про відповідальних осіб дізнавайтеся на http://tender.uub.com.ua/tender/upovnovazheni-osoby-prozorro, і приймайте участь в тендері.

Даний спосіб має ряд переваг. По-перше, не потрібно розробляти документацію, інформація про тендери вже міститься на сайті. По-друге, держзакупівлі можуть бути проведені в найкоротші терміни. І по-третє, досягається максимальна економія коштів.

Коли переможець тендеру визначено, необхідно чітко обговорити умови контракту. Всі укладені контракти потрапляють до реєстру, розміщений на сайті державних закупівель.

В окремих розділах знаходяться методичні та типові документи, зокрема положення про закупівлю, положення про закупівельної комісії, протоколи процедур закупівель ( розкриття, оцінки, допуску ), зразки довіреностей, а так само обговорення окремих процедур закупівлі: відкритого і закритого конкурсу та аукціону (в тому числі аукціону в електронній формі), запиту пропозицій, запиту котирувань, закупівель у єдиного постачальника та ін.

Так само окремо обговорюються загальні питання електронних закупівель та окремі електронні торгові майданчики.

В загальному розділі обговорюються особливості окремих видів закупівель, у тому числі будівельного підряду, закупівель лікарських засобів та медичного обладнання, продуктів харчування та послуг з організації харчування, закупівель складного устаткування і т. д.

Система Прозорро відмінно зарекомендувала себе на ринку. Найголовнішою її позитивною рисою є те, що учасники торгів проводять тендери за чесною схемою, яка чітко підкорюється нормам українського законодавства. При проведенні державних закупівель визначається відповідальна особа, на яку покладено обов’язки урегулювання та недопустимість конфлікту інтересів, чітку послідовність законодавству. Завдяки уповноваженій особі процедура держзакупівель проводиться максимально прозоро та неупереджено.