Шкіряні вироби міцно зайняли позиції серед елементів гардеробу ділового чоловіка. Якісний шкіряний аксесуар підкреслює спроможність і успішність свого власника. Портфель відрізняється гарною місткістю, в ньому легко розміщаються теки з паперами формату А4 та всі життєво необхідні дрібнички: ключі від машини й квартири, телефон, гаманець. В габаритних зразках портфелів знайдеться місце для ноутбука або планшета. Для зручності користування портфелі крім ручки мають зйомний ремінь для перенесення тяжкостей на плечі.

Інтернет - магазин "Сім Сумок" пропонує відвідувачам портфелі шкіряні на будь – який смак. В наявності моделі розміром від дев ‘ яти до двадцяти двох дюймів із різних сортів натуральної шкіри. Увага до натуральної сировини зумовлена її підвищеною стійкістю до впливу погодних умов. Вироби зі шкіри стійкі до стирання, та зносу. Шкіряні портфелі відрізняються практичністю, та тривалим терміном служби. Вони не потребують складного догляду. Зазвичай для таких виробів використовують шкури великої рогатої худоби. Найкращі та найдорожчі моделі виробляють із телячої шкіри. Портфелі італійського бренду Tuscany Leather відомі завдяки ручним виробам із дубленої тосканської шкіри. Моделі бренду завжди мають сучасний дизайн, відповідають тенденціям моди, вирізняються високою функціональністю. Для виробів британського бренду Visconti використовують високоякісну італійську шкіру, але технологічне виробництво базується у Великій Британії. Логотип з лицарем символізує благородний стиль продукції. Довіру і світове визнання вибороли шкіряні аксесуари азійського бренду John McDee . Пошив виробів супроводжує суворий нагляд технологів та дизайнерів. Крім задоволення власних потреб, шкіряний портфель – це гарний подарунок, що свідчить про гарний смак, та вашу пошану до людини, яка отримає цей стильний аксесуар. В шкіряних моделях, що пропонує магазин "Сім Сумок" виключно всі складові від ручки до пробника виготовлені з якісної сировини. Співробітники магазину проконсультують по питанню догляду за шкіряними виробами.

Інтернет – магазин "Сім Сумок" гарантує вибір портфеля, що не розчарує самого вимогливого клієнта. Магазин працює без попередньої оплати, оперативно організує доставку товару. Ціни на товари – доступні для більшості населення. А для особливо вимогливих покупців пропонуються елітні моделі шкіряних портфелів.