![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
10:32, 26 жовтня 2015 р.
У Новгородківському районі викрито злодія
Ним виявився 44-річний, раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини, місцевий житель. Йому загрожує до 6 років позбавлення волі.
21 жовтня до Новгородківського райвідділу міліції надійшло повідомлення від жителя Кіровограда. Чоловік розповів, що в одному з сіл району з будинку його родичів викрадено телевізор та електродвигун.
- Правоохоронці встановили особу зловмисника. Напередодні місцевий мешканець вештався вулицями села в пошуках заробітку. Проходячи поз одне з домоволодінь, згадав, що зараз у ньому ніхто не проживає, і зайшов на подвір'я. Потім зламав замок на вхідних дверях та виніс з помешкання чуже майно. Викрадені речі продав на ринку в обласному центрі, гроші витратив на алкоголь, - розповів начальник Новгородківського РВ УМВС в області Володимир Кучер.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, якою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
16:53, 18 липня
11:28, 23 липня
6
live comments feed...