• Головна
  • У 2015 році на обласну медицину спрямовано більше 100 млн. грн.
11:30, 5 листопада 2015 р.

У 2015 році на обласну медицину спрямовано більше 100 млн. грн.

Про це заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко повідомив під час засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Звертаючись до учасників колегії, Сергій Коваленко відзначив, що за дорученням голови облдержадміністрації 2015 рік визначений для нашої області, як пріоритетний у напрямку розвитку медичної галузі. – Медицина постійно перебуває у центрі уваги обласної влади. Це стосується й капітальних видатків на охорону здоров’я, придбання сучасного медичного обладнання, проведення поточних ремонтів у медичних закладах, – відзначив посадовець.

За словами Сергія Коваленка, у нинішньому році на придбання обладнання та на ремонти в обласних лікувальних закладах, за рахунок різних джерел фінансування, було виділено чималу суму – 103 млн. грн. Зокрема, на ремонт однієї лише обласної дитячої лікарні у цьому році було виділено 49 млн. грн.

Стосовно питання щодо підвищення заробітної плати, то за словами посадовця, на ці цілі з обласного бюджету додатково було виділено 14,3 млн. грн. – для виплати заробітних плат освітянам та медичним працівникам. – Відтепер, і медична, і освітянська галузі по всій області забезпечені фінансовим ресурсом, необхідним для виплати підвищеної заробітної плати, – наголосив посадовець.

Сергій Коваленко також повідомив медичним працівникам області ще одну приємну новину: вже найближчим часом у Кіровограді буде розміщений один із факультетів Донецького національного медичного університету. – На сьогодні у нашій області гостро бракує кваліфікованих медичних спеціалістів, зокрема, існує 1300 вакансій лікарів, і це при тому, що щорічно до області прибуває максимум 130 молодих лікарів. Саме тому, оновлення медичного персоналу є для нас надзвичайно важливим. Тим більше, що сьогодні у медичних закладах області працює 30% лікарів пенсійного віку та 20% медпрацівників передпенсійного віку. Ми повинні подбати про належне кадрове забезпечення медичної галузі, – зазначив заступник голови облдержадміністрації.

– На сьогодні нами вже проводиться відповідна робота, з тим, аби передати приміщення колишньої філії Харківського національного університету внутрішніх справ, де зараз адміністративне приміщення обласного управління МВС. Очікується, що вже у грудні розпочнеться перший набір студентів.

Під час колегії також були розглянуто роботу лікувальних закладів області за 9 місяців поточного року, а також низку інших питань, зокрема, щодо використання стаціонарного ліжкового фонду закладів охорони здоров’я області ІІ рівня та щодо забезпечення знеболювальними ліками паліативних хворих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...