• Головна
  • В області оптимізують 11 ДЮСШ, які фінансувалися з Фонду соціального страхування
17:16, 16 листопада 2015 р.

В області оптимізують 11 ДЮСШ, які фінансувалися з Фонду соціального страхування

Заступник голови облдержадміністрації Віта Атаманчук провела засідання обласної комісії з питань вивчення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансувалися з Фонду соціального страхування.

Даним школам на перехідний період, яким визначено 2015 рік, була виділена субвенція з обласного бюджету у розмірі 1852,3 тис. грн. Як ці кошти були освоєні станом на 1-ше листопада поточного року інформувала заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Уляна Соколенко. Вона повідомила, що спортивні школи освоїли 1307,5 тис, грн., або 70,6% від загальної суми. Ці кошти були використані на виплату заробітних плат – 1146,8 тис. грн., на проведення спортивно-масових заходів – 81,6 тис. грн. і на придбання обладнання та інвентарю – 79,1 тис. грн.
Основне питання, що розглянула комісія, стосувалось оптимізації ДЮСШ, які отримували підтримку з Фонду соціального страхування. Як повідомила Уляна Соколенко, таких шкіл в області 11: 5 спортивних шкіл, підпорядкованих обласним організаціям ФСТ, 6 комунальних спортивних шкіл, які функціонують на території міста Кіровограда. По кожній із них підготовлено розподіл працівників по інших закладах, тобто жоден тренер чи будь-який інший працівник спортивної школи, яка потрапила під оптимізацію, без роботи не залишиться. Проведено розподіл і вихованців ДЮСШ. Як підкреслила далі Уляна Соколенко, профільне Міністерство погодило підготовлений розподіл, і обласній комісії залишається лише прийняти відповідне рішення. Нарікань з даного приводу бути не повинно. Як наголосила Віта Атаманчук, проблема відома від початку року, пошуки рішення велися не один день, кожен директор ДЮСШ був в курсі впроваджуваних заходів, жодне рішення без їхньої участі не приймалося.
Відтак, обласна комісія затвердила розподіл працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансувалися з Фонду соціального страхування по комунальних дитячо-спортивних школах.
Виконавчим органам влади і місцевому самоврядуванню необхідно буде передбачити кошти на 2016 рік на виплату заробітних плат працівникам відповідно до затвердженого розподілу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДЮСШ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...