![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
16:21, 13 січня 2016 р.
Знам’янка: рятувальників зі святами привітали учні міського центру дитячої та юнацької творчості
13 січня до працівників Знам’янського міськрайвідділу У ДСНС в області завітали учні міського центру дитячої та юнацької творчості. Діти прийшли до рятувальників не з порожніми руками – юні знам’янчани не просто привітали усіх працівників підрозділу та бійців ДПРЧ-18 з Новим Роком та Різдвом Христовим, а й запропонували взяти участь у власноруч поставленій виставі «Вертеп різдвяний», декорації до якої гуртківці зробили власними руками.
Працівники Служби порятунку району були приємно вражені такими несподіваними відвідинами – п’ятнадцятеро учасників гуртка паперопластики ЦДЮТу на чолі з керівником Наталею Філоненко вперше у пожежно-рятувальному підрозділі, але прийшли зі щирими побажаннями Божого заступництва у нелегкій та ризикованій роботі, а ще терпіння, миру, добра та достатку. Рятувальники радо зустріли щедрувальників та віддячили їм, за традицією, солодощами, а також запросили до нових зустрічей і спілкування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...