Військовий з Кіровоградщини Віталій Ярема помер від рук «своїх»?

На тілі загиблого військового з Новоукраїнки Віталія Яреми, якого поховали 26 січня, було виявлено слід від уколу клофеліну. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала волонтерка Марина Хаперська.

За її словами, ймовірно, військовий став однією з жертв, адже останнім часом у Знам’янці, де військовий мав зробити пересадку на інший автобус, але через певні обставини потрапив до лікарні й помер, подібні випадки почастішали.

У поліції інформацію спростовують і заявляють, жодного подібного випадку, про які заявляє волонтер, у місті раніше не було зафіксовано.

«Факт мав місце 22 січня у Знам’янці. Перехожі знайшли в парку, чоловіка, якому стало зле та викликали швидку допомог. Він був доправлений до лікарні, але незважаючи на надану медичну допомогу чоловік помер. За цим фактом інформацію було внесено до ЄРДР за ч. 1 ст 115 (умисне вбивство). У рамках провадження ведеться розслідування. Чоловік, згідно перших висновків лікарів, помер від гострої серцевої недостатності. У висновках судмедексперта не вказано, що на тілі чоловіка було виявлено додаткові сліди від уколів крім тих, що робились медпрацівниками в лікарні. Остаточне заключення СМЕ очікується пізніше. Ми зауважуємо про те, що таких випадків смерті через уколи клофеліну, димедролу чи інших речовин серед тих, хто повертається зі сходу, у Знам’янському районі, як і на Кіровоградщині, нами раніше не фіксувалось», - прокоментувала керівник сектору комунікацій ГУ НП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Нагадаємо, Віталія Ярему поховали 26 січня у Новоукраїнці. У місті було оголошено день жалоби. Без чоловіка і батька залишились дружина та шестирічний син.

Гречка
Віталій Ярема
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии