Кіровоградські дорожники підбили підсумки минулого року і визначили пріоритети в роботі на 2016 рік

Минулий рік видався вдалим для Кіровоградського облавтодору. Про це заявив директор підприємства Андрій Руднік на розширеній нараді у начальника служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

- В минулому році, паралельно з замовленнями Служби автодоріг, значний обсяг робіт філії виконали по прямих договорах, що дозволило підприємству отримати прибуток і повністю погасити заборгованість по заробітній платі. Ще до нового року ми на 100% розрахувалися з працівниками і частково погасили податкову заборгованість, - зазначив директор.

Крім того він додав, що хоча минулорічні показники й перетнули точку беззбитковості, питання нарощення виробництва залишається відкритим. Тому цього року будуть покладені всі сили на утримання тенденції та підняття соціального рівня працівників дорожньої галузі Кіровоградщини.

Начальник служби автомобільних доріг в області Сергій Поліщук наголосив на тому, що в гонитві за об’ємами робіт, не можна забувати про якість їх виконання.

- В минулому році ми спрацювали непогано, але в цьому році зобов’язані працювати ще краще. Особлива увага повинна приділятися якісним показникам. Контролювати роботу, дотримання технологій при виготовленні сумішей, ліквідації деформацій покриття. Ми не маємо права на помилку, - наголосив Сергій Поліщук. – Наша держава перебуває у нелегких умовах, особливо дорожня галузь, тому кожна копійка повинна бути використана максимально ефективно.

Окремо розглянули питання безпеки руху та профілактики травматизму на робочому місці.

- Люди – це головне і ми повинні дбати про своїх робітників. Я ще раз наголошую на тому, що на кожному підприємстві повинні регулярно проводитися медичні огляди, інструктажі з безпеки на виробництві, з протипожежної безпеки і т.д., - додав начальник служби. – Перевірте забезпечення бригад спецодягом та спецвзуттям, у разі потреби терміново поновіть його.

Наостанок детально оговорили аварійний ямковий ремонт, який вже почали виконувати на державних дорогах. Першочергово будуть ліквідовувати аварійно небезпечну ямковість на дорогах з інтенсивним рухом. Далі орієнтуватимуться на погодні умови та забезпечення матеріалами.

Прес-служба САД у Кіровоградській області

 

нарада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі