У КНТУ вручили дипломи магістрів міжнародної економіки

Дипломи магістрів отримали випускники спеціальностей "Міжнародна економіка" та "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" Кіровоградського національного технічного університету. Із цією визначною подією молодих економістів-міжнародників привітала заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова.

Цьогорічний випуск магістрів міжнародної економіки КНТУ – 10-й ювілейний. Важливо, що випускники минулих років успішно працевлаштовані на підприємствах, в установах і організаціях всіх форм власності як в Україні, так і за кордоном. До того ж, більшість фахівців, які отримали свої дипломи сьогодні, також уже працюють.

При підготовці майбутніх фахівців у сфері міжнародної економіки в КНТУ значна увага приділяється не лише спеціальним предметам, а й поглибленому вивченню іноземних мов, до викладання залучаються також іноземні науковці. До того ж, студенти проходять практику на провідних підприємствах, ведуть наукову роботу – беруть участь у конференціях, публікують статті у науковому збірнику. Четверо випускників минулих років кафедри міжнародної економіки захистили кандидатські дисертації.

Вітаючи економістів-міжнародників із отриманням дипломів, Світлана Лобанова підкреслила, що обрана ними професія буде завжди актуальною, оскільки наша держава має тісні міжнародні зв’язки з іншими країнами. Посадовець подякувала викладачам, університету за ґрунтовні знання, які вони дають майбутнім економістам:

– Ваші випускники працюють практично в усіх галузях економіки Кіровоградщини. Ми із задоволенням беремо студентів на стажування до обласної державної адміністрації, а потім на роботу. Приємно вражені, що випускники кафедри міжнародної економіки дуже добре володіють іноземними мовами, що дає їм можливість брати участь у різних міжнародних проектах.

Світлана Лобанова також підкреслила, що Україна обрала європейський шлях подальшого розвитку, тому саме від фаховості економістів-міжнародників залежатиме, наскільки швидко держава рухатиметься цим шляхом.

Ректор КНТУ Михайло Черновол, вітаючи молодих фахівців із закінченням університету, побажав їм бути амбітними, активними та наполегливими у пошуку роботи та в кар’єрному зростанні. Дипломи випускникам, серед яких п’ять "З відзнакою", вручив завідувач кафедрою міжнародної економіки, доктор економічних наук, професор Іван Миценко.

Важливо і те, що вітання цьогорічним випускникам передали магістри міжнародної економіки, які закінчували університет у минулі роки, а зараз успішно працюють у Франції, США, Швейцарії, Канаді та Німеччині.

КНТУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі