В Управлінні превентивної діяльності Нацполіції області відбувся День відкритих дверей (ФОТО)

До правоохоронців у гості завітали близько 70 учнів зі шкіл № 5 та № 34 міста Кіровограда.

Поліцейські ознайомили дітей з роботою таких підрозділів як рота поліції особливого призначення та батальйон «Кіровоград» при ГУНП в області.

Для школярів сецпризначенці влаштували виставку спецзасобів та зброї, які вони використовують під час несення служби, у тому числі і у зоні проведення АТО.

Хлопці та дівчата не приховували свого захоплення, адже мали можливість дізнатися багато цікавого, не лише подивитися, але і потримати у руках різноманітні зразки зброї, а також приміряти бронежилети та шоломи.

Під час зустрічі відбувся ще один приємний момент – бійці батальйону «Кіровоград» отримали прапор України з патріотичними побажаннями, який для них передали учні Світловодської школи-інтернату. Оберіг від дітей сецпризначенці заберуть із собою на Схід країни, куди вже сьогодні увечері від’їжджають у рамках ротації на зміну колегам.

В Управлінні превентивної діяльності Нацполіції області відбувся День відкритих дверей (ФОТО) (фото) - фото 1 В Управлінні превентивної діяльності Нацполіції області відбувся День відкритих дверей (ФОТО) (фото) - фото 1 В Управлінні превентивної діяльності Нацполіції області відбувся День відкритих дверей (ФОТО) (фото) - фото 1 В Управлінні превентивної діяльності Нацполіції області відбувся День відкритих дверей (ФОТО) (фото) - фото 1 6 (1) В Управлінні превентивної діяльності Нацполіції області відбувся День відкритих дверей (ФОТО) (фото) - фото 1
Нацполіція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі