• Головна
  • У Кіровограді відбудеться відкриття виставки художника Олега Рудого “Кольори сучасності”
09:51, 4 квітня 2016 р.

У Кіровограді відбудеться відкриття виставки художника Олега Рудого “Кольори сучасності”

Сьогодні, о 16.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться відкриття виставки абстрактного живопису Олега Рудого “Кольори сучасності”.

Це перша виставка художника - аматора, нове імя в мистецькій спільноті. Автор позиціонує себе художником абстрактного напрямку. Виставка, яка вже сьогодні радує читачів бібліотеки, незвична. Вона захоплює виром кольорів. Дивовижних, насичених, приваблює спраглих до весняного розмаїття глядачів. В основі його живопису - абстрактні структури та мотиви, виразність яких підкреслюють яскраві, живі кольори. Саме через інтенсивність кольору з хаосу яскравих плям, абстрактна картина стає джерелом нового, емоційно насиченого простору.

”Коли я починав, багатьом було незрозуміло, а тепер люди цікавляться, адже кожна робота змушує глядача думати», - каже художник. Запрошуємо всіх активних жителів нашого міста до відділу мистецтв на відкриття виставки.

Вхід - вільний.

Адреса: м. Кіровоград, вул. В.Перспективна, 24, відділ мистецтв

Довідка:

Олег Михайлович Рудий народився 1970 році в м. Мала Виска. Після закінчення середньої школи у 1987-1988 навчався в Школі підготовки керівників художньої самодіяльності (викладач І.М.Перкас). 1989 рік - служба в армії. Після служби працював художником – оформлювачем у с. Лозоватка Кіровоградської області. У 1991 році вступив до Московської Всесоюзної Академії образотворчих мистецтв на факультет станкового живопису. Під час навчання відвідував художні виставки сучасного мистецтва, що надалі надихнули його на власну творчість. У 1992 році відмовився від навчання та повернувся на батьківщину, де працював художником – оформлювачем. 20 років не займався живописом, з 2013 року починає експериментувати та шукати свій власний, індивідуальний стиль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...