Єдиний державний реєстр судових рішень

Реєстр юридичних і фізичних осіб

Що таке ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців?

У всіх розвинених країнах господарська діяльність здійснюється тільки за умови проходження процедури держреєстрації суб’єкта, що буде здійснювати господарювання. Україна не стала виключенням, тому у статті 58 ГКУ відзначається що ті особи які прагнуть займатись господарською діяльністю повинні пройти процедуру держаної реєстрації як юридична особа чи як фізична особа підприємець.

Особливості процедури реєстрації

Сама процедура реєстрації передбачає засвідчення діяльності юридичної особи. Також ця процедура направлена на посвідчення факту набуття статусу, а також вчинення інших дій реєстраційного характеру.

Згідно закону всі записи включаються до ЄДР в якому закріплені данні про юридичних та фізичних осіб. Простіше кажучи реєстрація у державних органах являє собою юридичний факт, який напряму пов’язаний з появою нового суб’єкта чи з припиненням діяльності старого.

Реєстр юридичних і фізичних осіб

Така база як ЄДР являє собою автоматизовану систему, яка працює для збирання, накопичення та обліку даних. За таким же принципом працює єдиний державний реєстр судових рішень. Головні особливості реєстру полягають в тому, що:

  • Він виступає у ролі особливого інформаційного ресурсу, який містить достовірні данні.

  • Дія реєстру розповсюджується на всю територію України.

  • Реєстр сприяє впорядкуванню та визначенню правового становища різних суб ’єктів, що здійснюють господарську діяльність.

  • Він виконує функцію інформаційної бази до якої мають доступ не тільки посадові особи, а також громадяни, так інші суб’єкти господарювання.

  • Містить данні про конкретних осіб, місце їх реєстрації, установчі документи, розмір основного капіталу.

Хто володіє базою?

Держреєстр формується та контролюється Мінюстом України. Крім того саме на це міністерство покладені функції що до забезпечення безперебійного функціонування бази даних.

Створю програмне забезпечення для ресурсу та здійснює його супроводження підприємство що знаходиться у державній власності, а саме «Інформаційно-ресурсний центр». На це підприємство покладені обов’язки, що до забезпеченні інформаційної безпеки даних, що знаходяться у реєстрі.

Таким чином, можна зробити висновок, що державний реєстр Київ в якому закріплені данні про юридичних та фізичних осіб виступає як найбільша систематизована база даних, яка робить можливим вільний доступ до інформації про суб’єктів господарювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі