13:03, 31 березня 2017 р.
Кропивницький: начальник У ДСНС в області перевірив хід реконструкції 6 ДПРЧ
Одним із пріоритетних напрямків діяльності керівництва Управління ДСНС в області і зокрема начальника Управління полковника служби цивільного захисту Віталія Миронюка є створення належних умов для несення служби особовим складом Кіровоградського гарнізону й утримання у відповідному стані будівель та споруд.
Не менш важливим є питання забезпечення рятувальників житлом. Саме задля поліпшення житлових умов працівників пожежно-рятувальних підрозділів обласного центру, у 2016 році розпочато роботи по реконструкції житлових приміщень гуртожитку 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Зараз там повним ходом тривають роботи по влаштуванню дев’яти службових квартир для особового складу. Разом з тим в будівлі частини на вул. Братиславській проводиться капітальний ремонт гаража, кабінетів, службових приміщень для більш комфортних умов праці рятувальників 6-ї частини та здійснюється впорядкування прилеглої території.
30 березня начальник У ДСНС в області перевірив хід виконання робіт та переконався, що вони ведуться відповідно до визначених термінів. Віталій Григорович зазначив, що реконструкція відбувається швидкими темпами, тому введення в експлуатацію реконструйованої будівлі планується у вересні цього року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
19:43, 24 липня
3
12:55, 17 липня
12:54, 21 липня
3
08:13, 18 липня
2
live comments feed...