• Головна
  • Військові комісаріати продовжують добирати контрактників
15:44, 11 квітня 2017 р.

Військові комісаріати продовжують добирати контрактників

Військові комісаріати продовжують свою роботу з добору контрактників

У Петрівському районному центрі зайнятості для незайнятих трудовою діяльністю громадян за участі представників районного військового комісаріату відбувся семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних силах України.

Розпочала захід Тетяна Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості, яка наголосила, що основним аспектом співробітництва служби зайнятості з військкоматом є надання інформації безробітним громадянам щодо можливості проходження служби за контрактом в Збройних силах України, роз'яснення переваг та залучення громадян на військову службу. Також поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. «На сьогодні служба в Збройних силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначила фахівець центру зайнятості.

Представник районного військового комісаріату майор Ігор Свірідов докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до претендентів та пільгами і гарантіями для військовослужбовців, поінформував і про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення.

Захід пройшов у форматі інформаційної дискусії, під час якої учасники семінару мали змогу задати свої запитання, цікавились можливістю вступу на службу, в яких частинах буде проходити служба, які військові спеціальності в пріоритеті. І.Свірідов досить доступно та аргументовано надав вичерпні відповіді на всі запитання та залишив контактні дані для бажаючих проходити військову службу за контрактом.

Всього у заході приймали участь близько 20 осіб, у т. ч. демобілізовані віськовослужбовці та учасники антитерористичної операції, 5 з них зацікавила служба в Збройних Силах України за контрактом, їх запросили відвідати комісаріат для більш предметної розмови щодо працевлаштування.

htmlimage?id=41s0-2oxajrvb9h4l0c2o8he2ntsk9fym01td2nzhin5o5enqvq5rooo4kzs7od3bq12m69eq0z27yznorw5ubc3gmdob7z2400000qo&name=0.png

htmlimage?id=41s0-2oxajrvb9h4l0c2o8he2ntsk9fym01td2nzhin5o5enqvq5rooo4kzs7od3bq12m69eq0z27yznorw5ubc3gmdob7z2400000qo&name=0.png

Т. Біденко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Петрівського районного центру зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контрактник
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...