• Головна
  • Кіровоградська область: для особового складу Управління та підпорядкованих підрозділів оголошено сигнал «Збір-аварія»
17:04, 23 червня 2017 р.

Кіровоградська область: для особового складу Управління та підпорядкованих підрозділів оголошено сигнал «Збір-аварія»

Рятувальники ДСНС повинні постійно бути готовими до виконання завдань за призначенням у будь-який час доби, тому для особового складу передбачена система спеціальних тренувань, що підтримують професійну та фізичну форму кожного працівника.

Збір особового складу у визначеному місці за спеціальним сигналом «Збір-аварія» є навчальним тренуванням, яке має на меті перевірити здатність рятувальників оперативно прибути з відповідно укомплектованою «тривожною» валізою за викликом.

Для апарату Управління та підпорядкованих підрозділів Кіровоградської області такі тренування проводяться без попередження щомісяця.

Так, 21 червня особовий склад У ДСНС в області прибув на місце дислокації для перевірки готовності до дій у особливий період. Огляд проведено відповідно до нормативних вимог та стосувався зовнішнього вигляду рятувальників та укомплектованості «тривожної» валізи. Як показала перевірка, особовий склад Управління та підпорядкованих підрозділів готовий до виконання своїх посадових обов’язків та здатний прибути у визначений час на місце виклику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДСНС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...