
17:08, 31 серпня 2017 р.
Кіровоградська область: піротехніки Управління ДСНС в області знищили авіабомбу

30 серпня фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели роботи по знищенню боєприпаса, який виявили під час суцільного розмінування на території колишнього Компаніївського полігону. Знахідку було ідентифіковано як авіаційну бомбу П-50Ш. Боєприпас було вилучено та знищено на підривному майданчику.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня