• Головна
  • Кіровоградська область: рятувальники тренувались в теплодимокамері
11:08, 1 вересня 2017 р.

Кіровоградська область: рятувальники тренувались в теплодимокамері

Кіровоградська область: рятувальники тренувались в теплодимокамері

Відповідно до графіку практичних занять в засобах індивідуального захисту органів дихання і зору з 28 по 31 серпня з особовим складом пожежно-рятувальних підрозділів Кіровоградської області проводились заняття в теплодимокамерах.

Під час гасіння пожеж у реальних умовах працівники Служби порятунку піддаються впливу високих температур, їм доводиться орієнтуватись у задимленому середовищі квартир, житлових будинків, промислових та підвальних приміщень, щоб погасити пожежу та надати допомогу людям. Щоб відпрацювати необхідні навички для роботи у задимленому та токсичному середовищі, в умовах високих температур та замкнутому просторі, а також задля формування високих вольових та професійно-бойових психологічних якостей, з особовим складом пожежно-рятувальної служби систематично проводяться навчання в умовах, максимально наближених до реальної надзвичайної події.

У теплодимокамері імітуються місця та фактори впливу пожежі, створюються характерні складнощі та перешкоди з неодмінними елементами несподіванки. В таких умовах рятувальники в апаратах захисту органів дихання та бойовому одязі й спорядженні вдосконалюють свою професійну майстерність.

Такі заняття в системі службової підготовки рятувальників займають одне з чільних місць, адже в умовах реальної надзвичайної події чи ситуації не залишається часу на роздуми, потрібно діяти рішуче, злагоджено та оперативно, оскільки на кону - людське життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#теплодимокамера
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...