• Головна
  • У Долинській громадяни, які мають вади здоров´я, вчилися складати резюме
12:19, 3 жовтня 2017 р.

У Долинській громадяни, які мають вади здоров´я, вчилися складати резюме

Днями в Долинському районному центрі зайнятості для громадян з інвалідністю відбувся День відкритих дверей. У його рамках для шукачів роботи було проведено різнопланові інформаційно-довідкові заходи.

Наприклад, відбувся профконсультаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме», під час якого присутні вчилися складати власне резюме, обговорювали можливості ефективного його використання у пошуку роботи.

У форматі тренінгу «Відчуй себе впевнено» учасники вчились робити важливі кроки щодо змін у професійній кар’єрі, вони змогли усвідомити необхідність максимального використання прихованих ресурсів, дискутували, ділилися власним досвідом, розповідали про планування майбутнього та ін.

Крім того, учасники заходу отримали актуальну і корисну інформацію про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування громадян з інвалідністю на підприємствах міста та району, соціальні послуги, які надає служба зайнятості. Зокрема її можливості щодо підбору підходящої роботи, організації професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, а також сприяння у започаткуванні власної справи тощо.

Цього ж дня відбувся й міні-ярмарок вакансій, на якому представник КП «Долинський міськкомунгосп» пропонував учасникам вакансію «диспетчера». Результат - після проведеної співбесіди роботодавця з шукачами роботи - одна особа отримала направлення на працевлаштування.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері довіри та взаєморозуміння. На завершення заходу всі учасники обмінювалися думками та були вдячні за отриманий заряд впевненості в собі, власних силах та можливостях, а також виявили бажання якнайшвидше знайти роботу та стати повноцінними членами суспільства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#резюме
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...