Безробітних Компаніївщини запрошували стати поліцейськими

Днями у  приміщенні Компаніївського районного центру зайнятості відбувся День поліції, у форматі якого відбулися заходи для незайнятої трудовою діяльністю громадян. Метою проведення заходу стала потреба у підборі кадрів на службу до лав національної поліції.

Шукачів роботи ознайомили з вакантними посадами, на які триває набір, вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, умовами та етапами відбору тощо. Присутні мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні кваліфіковані відповіді.

htmlimage?id=4fd3-f61kjd11kpoc3des9je745st4vdl24va1dvzoxkobyq0kicngm7fdoys73r3ldn2jzuugixb8smyprbronkj29m3vomeuwt7j4c&name=image-cY3o2pHtm9NHNMLqmj...
htmlimage?id=4fd3-f61kjd11kpoc3des9je745st4vdl24va1dvzoxkobyq0kicngm7fdoys73r3ldn2jzuugixb8smyprbronkj29m3vomeuwt7j4c&name=image-cY3o2pHtm9NHNMLqmj...

Крім того, учасники зустрічі піднімали питання щодо прийняття на зазначені посади жінок та питання про рівень фізичної і психологічної підготовки. У заключній частині презентації, всім бажаючим було запропоновано заповнити анкету для участі у конкурсному відборі на службу в Національній поліції України.

У результаті проведеного заходу, 3 особи з числа безробітної молоді виявили бажання взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад у Компаніївському відділенні Долинського відділу поліції ГУНП в області та заповнили анкети учасника конкурсу.

ГУНП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі