• Головна
  • Керівник обласної юстиції прокоментував випадки рейдерства на Кіровоградщині
14:17, 1 лютого 2018 р.

Керівник обласної юстиції прокоментував випадки рейдерства на Кіровоградщині

Під час звітної прес-конференції в Прес-клубі Кропивницького керівник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул заперечив інформацію щодо масовості рейдерських захоплень на території Кіровоградської області, інформує 0522.

За його словами, з 17 серпня минулого року в регіоні почав діяти оперативний антирейдерський штаб, під час роботи якого було розглянуто 8 звернень громадян.

«На території області було 7 рейдерських захоплень, які я можу так називати. Про рейдерство можна говорити тоді, коли йде зміна документації і захоплення підприємства з використанням змін права власності документально, а також корпоративних прав юридичної особи, коли відбуваються зміни в реєстрах, тощо» – повідомив Вадим Гуцул.

Також він додав, що йдеться про захоплення земельних ділянок у Благовіщенському та Голованівському районах і корпоративних прав таких юридичних осіб, як ТОВ «Нива-2010» (Бережинка), СФГ «Роксана» (Петрово), ПСП «Богнер» (Вільшанка), ПСП ім. Димитрова (Вільшанка ) .

#Кіровоградщина #рейдерство #Гуцул
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...