• Головна
  • Україна, Польща, Німеччина: ансамбль «Росинка» взяв участь у Міжнародному семінарі танцю
13:31, 2 лютого 2018 р.

Україна, Польща, Німеччина: ансамбль «Росинка» взяв участь у Міжнародному семінарі танцю

З 25 по 28 січня 2018 року вихованці Народного удожнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості брали участь у 25-му Міжнародному семінарі танцю«Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2018», що проходив у місті Поліце (Польща). Серед країн-учасників семінару – Україна, Польща та Німеччина.

Яскраві різножанрові виступи танцювальних колективів, показові майстер-класи досвідчених хореографів та їх вихованців, багатогодинні репетиції, гала-концерти та екскурсії – чотирьохденна програма «міжнародної танцювальної майстерні» була дуже насиченою.

Ансамбль «Росинка» (художній керівник – Заслужений працівник культури України Галина Чайковська) гідно представив Україну на європейській сцені. Колектив обласного ЦДЮТ не тільки брав активну участь у всіх заходах семінару, а й провів для його учасників показовий майстер-клас з українських народно-сценічних танців, вразивши присутніх високим рівнем хореографічної майстерності.

Окрім цього «Росинку» запросили виступити на гала-концерті «Międzynarodowe Warsztaty Taneczne 2018», де ансамбль презентував аж вісім хореографічних номерів, отримавши шквал оплесків, звання «Кращого народного колективу», багато позитивних відгуків від досвідчених хореографів Польщі та Німеччини, а також цікаві запрошення на майбутні європейські фестивалі. Окрім цього організатори Міжнародного семінару танцю вручили художньому керівнику колективу Галині Чайковській подяку за проведення оригінального майстер-класу з народно-сценічних танців. А для вихованців колективу після насичених днів семінару чудовим презентом стала цікава та пізнавальна екскурсія у «Transgraniczny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Zalesiu».

Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв'язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

#«Росинка»
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...