• Головна
  • За перший квартал цього року податківці виявили понад 40 офіційно не оформлених найманих працівників
12:44, 16 квітня 2018 р.
Надійне джерело

За перший квартал цього року податківці виявили понад 40 офіційно не оформлених найманих працівників

Протягом січня-березня 2018 року за рахунок вжиття заходів податкового контролю виявлено 43 офіційно не оформлених найманих працівники.

На засіданнях комісій при райдержадміністраціях та міськвиконкомах області з початку цього року з питання підвищення рівня виплати заробітної плати заслухано керівників 194 підприємств, у тому числі: 3 – підпорядковані Міністерству охорони здоров’я, 4 – підпорядковані Міністерству освіти та науки, 6 – підприємства державного сектору економіки та 181 – підприємства комерційних структур. В результаті вжитих заходів підвищено рівень виплати заробітної плати на 136 підприємствах, за рахунок чого до бюджету додатково надійшло 3385,7тис.грн податку на доходи фізичних осіб, 282,2 тис.грн військового збору та 4138,1 тис.грн єдиного соціального внеску.

Протягом перших трьох місяців поточного року органами ДФС області проведено індивідуальну роботу (співбесіди, направлення листів, заслуховування робочими групами) із керівниками 170 підприємств, в результаті чого підвищено рівень виплати заробітної плати на 126 підприємствах. За рахунок вжитих заходів до бюджету додатково надійшло 402,2тис.грн податку на доходи фізичних осіб, 33,5тис.грн військового збору та 491,6тис.грн єдиного соціального внеску.

З початку 2018 року органами фіскальної служби області проведено 7 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...