• Головна
  • До кропивницької колонiї намагалися передати наркотики в упаковцi соку
14:40, 1 лютого 2019 р.
Надійне джерело

До кропивницької колонiї намагалися передати наркотики в упаковцi соку

Наприкiнцi сiчня в ходi вiдпрацювання оперативної iнформацiї, спiвробiтники оперативного вiддiлу спiльно з молодшим iнспектором вiддiлу нагляду та безпеки державної установи "Кропивницька виправна колонiя (№ 6)" провели догляд громадянки С., яка прибула на тривале побачення до свого чоловiка, що вiдбуває строк покарання в установi.

Як повiдомляє прес-служба ДУ, пiд час догляду серед продуктiв харчування виявили упаковку соку ємнiстю один лiтр, яка мала пошкодження в областi горлечка. Згiдно наявної оперативної iнформацiї, в даному соку мiг мiститися лiкарський препарат на основi наркотичного засобу метадон. Також у сумцi жiнки виявили грошi у сумi 37 гривень.

Про даний факт повiдомили до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї ГУ НП України в Кiровоградськiй областi. По прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи, працiвниками полiцiї було проведено огляд мiсця подiї, в результатi якого в присутностi понятих вищевказаний сiк було вилучено, пiсля чого вiдправлено на експертизу.

Дану подiю зареєстровано в Книзi облiку заяв i повiдомлень про вчиненi кримiнальнi правопорушення та iншi подiї в установi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #колонія #наркотики
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
live comments feed...