• Головна
  • На Кiровоградщинi полiцiя знайшла зниклих жiнку з дитиною
11:40, 6 лютого 2019 р.
Надійне джерело

На Кiровоградщинi полiцiя знайшла зниклих жiнку з дитиною

Працiвники мiськвiддiлу Олександрiйської полiцiї протягом минулого тижня одночасно розслiдували три справи про зниклих безвiсти жiнок, – повiдомляє "Голос Громади".

Так, у розшуку перебувала жителька мiкрорайону Перемога мiста Олександрiї Кицилюк Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, несудима, безробiтна, яка 25 сiчня 2019 року пiшла з дому разом iз дворiчним сином у невiдомому напрямку й не повернулась, про що 29 сiчня повiдомив вiддiл полiцiї 48-рiчний спiвмешканець зниклої.

Того ж самого 25 сiчня 2019 року зникла з поля зору знайомихВалентина С, 1958 р.н., яка проживає в селищi Олександрiйському. Сусiдка громадянки С., занепокоєна її тривалою вiдсутнiстю, повiдомила про це полiцiю. Мiж iншим, працiвники полiцiї отримали певнi данi, якi не дуже гарно характеризували розшукувану особу: вона зловживала алкогольними напоями, вела аморальний спосiб життя.

А 28 сiчня 2019 рокудо Олександрiйського вiддiлу полiцiї надiйшла iнформацiя ще про одне зникнення – цього разу жительки мiста Тодорес Євгенiї, 1945 р.н.. За словами сусiдiв, за своїм мiсцем проживання жiнка була вiдсутня два тижнi. Тi ж сусiди вiдзивалися про неї виключно позитивно.

У ходi розшукових заходiв працiвники полiцiї встановили мiсце знаходження всiх трьох жiнок (а разом з однiєю з них i дитини). За наявними даними, вони живi i здоровi, на причинах i обставинах їхнього зникнення чи тривалої вiдсутностi полiцiя не акцентує.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Кіровоградщини #Олександрія #розшук
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...