Головне управління ДФС у Кіровоградській області запрошує на навчання

Головне управління ДФС у Кіровоградській області запрошує на навчання

Головне управління ДФС у Кіровоградській області запрошує абітурієнтів на навчання на факультеті підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України.

Про це повідомляє прес-службу ГУ ДФС в області.

На навчання на факультет податкової міліції приймаються громадяни України, які мають документ державного зразка про повну загальну середню освіту, відповідають вимогам нормативно-правових актів України, що визначають проходження служби в податковій міліції ДФС України, та рекомендовані Головним управління ДФС у Кіровоградській області, віком від 17 до 25 років. Вік кандидатів на навчання обчислюється станом на 31 грудня 2019 року.

Для конкурсного відбору вступників за напрямом підготовки „Правознавство” на денну форму навчання зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання їх навчальних досягнень у рік вступу, підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з історії України, української мови та літератури, математики (або іноземної мови) (не нижче 124 балів) та за результатами вступного випробування з фізичної підготовки.

новини Кіровоградщини абітурієнти вибір вишу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі