На Кiровоградщинi вiдмивали «бруднi» кошти

На Кiровоградщинi вiдмивали «бруднi» кошти

Спiвробiтники податкової мiлiцiї областi викрили та припинили дiяльнiсть мiжрегiонального конвертацiйного центру, який дiяв на територiї на територiї Кiровоградської та Київської областей.

Про це повiдомили в прес-службi ГУ ДФС областi.

Група людей розробила та впровадила в дiяльнiсть злочиннi схеми, основною метою яких було надати послуги в мiнiмiзацiї податкових зобов’язань для подальшого ухилення вiд сплати податкiв та переведення безготiвкових грошей у готiвку для пiдприємств реального сектора економiки.

Щоб приховати це протягом 2016 – 2019 рокiв, злочинцi створили та придбали на Кiровоградськiй та Київськiй областях низку суб’єктiв пiдприємницької дiяльностi, через рахунки яких проконвертували близько 100 млн грн.

За результатами проведених 12 обшукiв на пiдконтрольних конвертацiйним центрам суб’єктах господарювання в органiзаторiв злочинної дiяльностi з незаконного обiгу вилучили 16 печаток, первинну бухгалтерську документацiю «транзитних» i фiктивних СГД, паспорти 12 громадян України, три одиницi вогнепальної зброї та набої до них, п’ять одиниць холодної зброї, комп’ютерну технiку, носiї iнформацiї, вiсiм тис. дол. США i одну тис. ЄВРО.

У кримiнальному провадженні здiйснюється досудове розслiдування, триває збiр доказiв по документуванню злочинної дiяльностi осiб причетних до скоєння кримiнальних правопорушень та подальшого їх притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi.

новини Кіровоградщини конвертаційний центр відмивання коштів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі