В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО)

В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО)

Молодий лiс заклали в рамках загальноукраїнської акцiї «Майбутнє лiсу у твоїх руках» на територiї Оникiївського лiсгоспу.

Про це повiдомили в прес-службi ОДА.

До озеленення рiдного краю долучилися понад 80 учнiв шкiльних лiсництв з мiста Кропивницький та Маловискiвського району. Спiльними зусиллями висадили до 3 тисяч саджанцiв дуба на площi 1 га.

За 14 рокiв проведення акцiїв нiй взяли участь 25 тисяч осiб, половина з яких – учнiвська та студентська молодь. За цей час в областi створили понад 860 га лiсiв.

Нинiшнього року в рамках акцiї заклали 51 га нових лiсiв. Упродовж року працiвники лiсового господарства планують розшири площi лiсiв на 415 га.

Пiсля висадки дубового лiсу найменших учасникiв акцiї пригостили солодощами та березовим соком.

В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-1 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-2 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-3 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-4 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-5 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-6 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-7 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-8 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-9 В урочищi на Кiровоградщинi висадили близько 3000 саджанцiв дуба (ФОТО), фото-10
новини Кіровоградщини благоустрій ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі