Кропивничани вирiшать, що збудувати на мiсцi котловану на Жадова

Кропивничани вирiшать, що збудувати на мiсцi котловану на Жадова, Александр

Секретар мiськради Кропивницького Андрiй Табалов зустрiвся з жителями мiкрорайону Жадова. Темою для обговорення стала доля котловану, що бiля будинку №28.

Про це повідомили в мiськiй радi.

Вже не перший рiк жителi Жадова скаржаться на перетворення виритих на їхнiй територiї котлованiв i зведених недобудов на смiтники та чагарники. Сьогоднi свайне поле, яке за багато рокiв стало смiттєзвалищем та прихистком для безпритульних, демонтували та засипали. На його мiсцi планують облаштувати сквер.

Також частково вирiшили проблему iз захаращенням котловану бiля будинку №30: орендар земельної дiлянки замiнив i перенiс паркан вiд житлового будинку, а також прибрав смiття. Наразi дiйшла черга i до котловану, навпроти якого уже височiє новозбудована багатоповерхiвка. Таку ж новобудову мiська влада планує звести i на цьому мiсцi.

З мiського бюджету видiлили 150 тис. грн для виготовлення експертизи котловану.

«У нас є велика черга з мiстян, якi десятки рокiв чекають на отримання власної квартири, тому я пропоную розглянути питання будiвництва на його мiсцi саме житлової багатоповерхiвки», - сказав Андрiй Табалов.

Не всi жителi мiкрорайону бачать на мiсцi котловану ще один багатоквартирний будинок. Однi пропонували збудувати дитячий садок, iншi - храм, басейн, спортивний комплекс, облаштувати сквер.

Андрiй Табалов запропонував надати всi пропозицiї у письмовому виглядi до своєї громадської приймальнi. Кожну iнiцiативу розглянуть.

Кропивницький благоустрій міськрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии