• Головна
  • Кропивницькі скелелази вибороли право представляти Україну на чемпіонаті світу в Італії
15:44, 18 червня 2019 р.
Надійне джерело

Із 13 по 16 червня у Дніпрі проходив чемпіонат України зі скелелазіння серед юніорів, молоді та юнаків у програмах швидкість, складність та багатоборство. Інформує прес-служба міськради Кропивницького.

У змаганнях взяли участь 298 найсильніших спортсменів із одинадцяти регіонів України: Дніпропетровської, Кіровоградської Донецької, Харківської, Одеської, Київської, Вінницької, Полтавської, Луганської, Хмельницької областей та  Києва.

Місто Кропивницький представляли десять юних спортсменів - вихованці комунальних закладів «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1», «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та ФСТ «Динамо».

Успішно виступили кропивницькі скелелази. Чемпіоном в лазінні на швидкість серед юніорів став Ярослав Ткач. Срібним призером на швидкість і четвертим у багатоборстві серед молоді групи «А» виявився Ніл Плохов.

Ці два спортсмени завоювали право представляти Україну у складі збірної команди на чемпіонаті світу серед молоді та юніорів, який відбудеться в італійському місті  Арко із 22 по 31 серпня.

В командному заліку серед регіонів Кіровоградська область посіла четверте місце на швидкість.