• Головна
  • Керівництво Кіровоградської ОДА наголошує: облаштовані зони відпочинку – це єдина можливість уникнути нещасних випадків на воді (ФОТО)
17:57, 21 червня 2019 р.
Надійне джерело

Керівництво Кіровоградської ОДА наголошує: облаштовані зони відпочинку – це єдина можливість уникнути нещасних випадків на воді (ФОТО)

Про це перший заступник голови облдержадміністрації наголосив під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Єдиним питанням, що розглянули члени комісії стали заходи із попередження нещасних випадків на водних об’єктах області.
Керівництво Кіровоградської ОДА наголошує: облаштовані зони відпочинку – це єдина можливість уникнути нещасних випадків на воді (ФОТО), фото-1
- 24 смерті на воді від початку року, з них 4 – лише за минулу добу. По одній у Маловисківському і Олександрійському та 2 людини загинули у Благовіщенському районі, - наголосив Сергій Коваленко відкриваючи засідання.
Він нагадав, що кілька місяців тому місцеві органи влади отримали доручення обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо облаштування літніх зон відпочинку біля водойм. Про стан виконання цього доручення доповів заступник начальника управління ДСНС України в області Василь Штогрін. Зокрема він вказав на недостатній рівень організації роботи із запобігання загибелі людей на водних об’єктах майже в усіх населених пунктах області. За його словами, від повідна робота взагалі не проводиться у містах Кропивницький та Знам'янка, у Благовіщенському, Голованівському, Добровеличківському, Долинському, Знам'янському, Кропивницькому, Бобринецькому, Компаніївському, Новгородківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Устинівському районах. Тут на сьогодні не визначено жодного місця відпочинку біля води та не приведено їх у відповідність вимогам Правил охорони життя людей на водних об'єктах. Лише по одному офіційному місцю визначено у Гайворонському, Олександрійському, Олександрівському та Маловисківському районах: "Це ті місця які використовуються дитячими оздоровчими таборами, а місць відпочинку для загального користування також невизначено жодного", - наголосив Василь Штогрін. Особливу увагу він звернув на ситуацію у м. Кропивницький – щороку протягом літнього періоду тут функціонують стихійні пляжі (Новомиколаївський, Ковалівський та у парку Перемоги), натомість до цього часу їх території не визначені міською радою, як місця відпочинку на воді, та робота по їх обладнанню не проводиться взагалі.
- Сьогодні йдеться не лише про здоров'я, а про життя людей, - наголосив Сергій Коваленко. - Дуже просто розмістити на березі водойми табличку із забороною купання, але далі… за нею криється 24 смерті, в тому числі 2 дитячі. Місця відпочинку в тих погодних умовах, які склалися сьогодні і прогнозуються на завтра, повинні бути обладнаними, і взагалі - повинні бути! Облаштовані зони відпочинку сьогодні – це єдина можливість уникнути нещасних випадків на воді, - наголосив він.
За результатами засідання члени обласної комісії доручили місцевим органам влади оперативно визначити в установленому порядку місця масового відпочинку людей на водних об’єктах області та вжити заходів щодо приведення їх до встановлених законодавством вимог; забезпечити обстеження дна акваторії, де найчастіше купаються люди, і очищення дна від сторонніх предметів водолазами аварійно-рятувальної служби області; вжити заходів щодо перевірки виконання умов договорів з орендарями водойм в частині недопущення використання в рекреаційних цілях ставків, наданих для товарного риборозведення тощо.
Керівництво Кіровоградської ОДА наголошує: облаштовані зони відпочинку – це єдина можливість уникнути нещасних випадків на воді (ФОТО), фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...