
11:52, 24 червня 2019 р.
Надійне джерело
На Кіровоградщині рятувальники витягнули з водойми автомобіль
23 червня опівночі до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по витягуванню легкого автомобіля з місцевого ставу у смт Добровеличківка. Особовий склад 15-ї ДПРЧ смт Добровеличківка за допомогою буксирувального тросу вилучив авто з водойми. Обставини події з’ясовують правохоронні органи. Інформує прес-служба У ДСНС в області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
00:26, 19 червня
106
12:00, 13 червня
12:56, 11 червня
18:00, 14 червня
21
12:34, 22 червня