Органами прокуратури Кіровоградської області систематично проводяться заходи, спрямовані на підвищення ділової кваліфікації співробітників

Проблемні питання реалізації повноважень щодо представництва прокурором інтересів держави в суді обговорено під час навчально-практичних семінарів, проведених на базі місцевих прокуратур Кіровоградської області.

Начальник управління представництва інтересів держави в суді прокуратури області Зоя Федунець наголосила, що особливого значення набуває сьогодні якість підготовки позовів до суду, ініціювання перед судом питання про вжиття заходів для забезпечення позову, додержання вимог закону щодо форми та змісту документів прокурорського реагування. Саме тому, за її словами, обрана тематика навчальних заходів є унікальною можливістю обговорити проблемні питання і вироблення єдиних пропозицій щодо шляхів їх урегулювання. 
У роботі семінарів взяли участь керівники місцевих прокуратур, їх заступники, керівники відділів місцевих прокуратур та прокурори місцевих прокуратур відповідальні за вказаний напрямок роботи. 
Під час семінарів було обговорено Практику Європейського суду з прав людини як орієнтир для прокурора при захисті інтересів держави в суді. Висвітлено питання застосування положень процесуальних кодексів стосовно можливості вступу прокурора у справи за позовами інших осіб, основні аспекти участі прокурора у розгляді судами справ про відшкодування шкоди та про усунення інших суспільно-небезпечних наслідків кримінальних правопорушень. Детально розкрито питання реалізації прокурором повноважень щодо участі у виконавчому провадженні. 
За підсумками роботи учасникам заходів запропоновано шляхи підвищення ефективності представницької діяльності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі