У Кропивницькому, на День міста, комунальний транспорт працюватиме до опівночі

У Кропивницькому, на День міста, комунальний транспорт працюватиме до опівночі

Про це повiдомив начальник управлiння розвитку транспорту та зв’язку мiської ради Вiктор Житник, передає 0522.

- Для зручностi кропивничан, якi масово перебуватимуть у вечiрнiй час на святкових заходах, весь комунальний транспорт обласного центру: тролейбуси i автобуси працюватимуть до 24.00, - пiдкреслив посадовець. – Ми також звернемося до усiх керiвникiв приватних пiдприємств-перевiзникiв з пропозицiєю зробити мешканцям мiста подарунок i подовжити час роботи маршруток у святковий день.

Вiктор Житник проiнформував також представникiв ЗМI про змiни в органiзацiї руху транспорту у Кропивницькому на час проведення святкових заходiв на День мiста.

Так, рух транспорту буде тимчасово перекритий 21 вересня вiд 9.00 на дiлянках вулицi Великої Перспективної вiд супермаркету "Копiлка" до вулицi Преображенської та вiд Соборної площi до вулицi Шевченка на час руху урочистих колон.

У подальшому вулиця Велика Перспективна буде закрита до 22.30для транспорту вiд вулицi Шевченка до вулицi Преображенської.

Ще одне перекриття Великої Перспективної вiд Янгола-Охоронця до вулицi Шевченка вiдбудеться пiд час Данс-параду дитячих хореографiчних колективiв: вiд 14.00 по 16.00, а на дiлянцi вiд вулицi Преображенської до вулицi Гоголя – iз 16.30 до 20.00.

Упродовж дня, iз 06.00 по 24.00, перекриють транспортний рух по вулицi Вiктора Чмiленка для пiдключення, монтажу i демонтажу сцени на площi Героїв Майдану.

I. нарештi, вiд 07.00 по 18.00 буде припинений рух транспорту навколо Ковалiвського парку: по вулицi Дворцовiй вiд Кавалерiйської до Юрiя Олефiренка та по Кавалерiйськiй вiд Дворцової до Євгена Чикаленка.

Кропивницький День міста громадський транспорт опівніч свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі