Ролики для вантажопідйомної техніки та їх завдання

Картинки по запросу Колеса та ролики для вантажопідйомної техніки
Картинки по запросу Колеса та ролики для вантажопідйомної техніки

Ви переміщаєте візки, меблі або техніку? Ви переміщаєте їх швидко чи повільно? На ці питання потрібно відповісти, перш ніж вибирати колісні підшипники. Тут ви докладніше дізнаєтеся, який тип підшипника підходить для вашої мети.

Підшипник ковзання

Простий, ударостійкий підшипник, практично не потребує технічного обслуговування. Підходить для роботи у вологих приміщеннях для пристроїв з низькою швидкістю (максимально 4 км/год.) та короткими відстанями.

Кульковий підшипник

Міцний, довговічний, ударостійкий не вимагаючи обслуговування підшипник. Низьке тертя підшипника, через постійне мастило. Найпопулярніші підшипники в обладнанні з низькою швидкістю (максимально 4 км/год.). Легкий пробіг у порівнянні з підшипником ковзання.

Прецизійний кульковий підшипник

Для швидкостей до 4 км/год. і більш важких вантажів. Низький опір коченню під час роботи, низький опір ходу.

Вам потрібні колеса або ролики, але ви не знаєте, які з них відповідають вашим вимогам? Ми можемо запропонувати вам кілька показових прикладів, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Відзначимо, однак, що універсальних коліс і роликів не існує. Це пов'язано з дуже багатьма взаємозалежними критеріями.

Вибір колеса або ролика залежить в першу чергу від:

-необхідної вантажопідйомності,

-поверхні,

-інтенсивності використання,

-впливу навколишнього середовища (коливання температури, хімічні речовини, вологість, гігієнічні вимоги),

-необхідних розмірів, таких як діаметр колеса, висота конструкції і довжина пристрою в разі коліс або розміри вставки і відстань між отворами для гвинтів в роликах.

Вантажопідйомність

Вантажопідйомність ролика можна розрахувати, використовуючи наступну дію: вантажопідйомність = вага пристрою + максимальне навантаження/3. Розділіть на 3, оскільки в разі нерівного ґрунту часто тільки 3 з 4 валків в пристрої знаходяться в контакті з землею, і тільки ці 3 ролика підтримують його загальну вагу. Вантажопідйомність коліс і роликів в нашому діапазоні дійсна для максимальної швидкості 4 км/год. і температури навколишнього середовища від 10° C до 30° C.

Поверхня

Зазвичай працює наступний принцип: м'які ролики для м'яких підлог, жорсткі ролики для твердих підлог. Це забезпечує міцну основу для легких вантажів. Ви можете уникнути ознак стирання гумових коліс, вибравши немарковані ролики. Для порогів, запаси вантажопідйомності повинні бути включені в розрахунки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі