Хто є дизайнером одягу?

Картинки по запросу Професія: стиліст
Картинки по запросу Професія: стиліст

Модельєр або дизайнер одягу -художник, кравець, стиліст і постачальник послугв одному, який займається створенням одягу корисного чи художнього. Дизайнер створює креслення однієї моделі або всієї колекції, робить її вручну, на папері або використовує спеціалізовану комп'ютерну програму. До його завдань також відноситьсявибір матеріалів, з яких слід шити моделі, саме тому він тісно співпрацює з виробниками тканин,бере участь у підготовці шаблонів одягу, на основі яких буде розпочато виробництво, а потімпередає їх на пошиття чи шиє сам. Усі ці навички Ви отримаєте в школі стилістики і імеджелогії stylemaker, якщо перейдете за посиланням https://stylemaker.kiev.ua/edu/design. Адже вчитися потрібно тільки у професіоналів.

У випадку художнього дизайну, коли колекція готова, дизайнер починає співпрацю з модельними агентствами, а потімбере участь у підготовці шоу та каталогу зі своєю колекцією або шукає інший спосіб просування та продажу (наприклад, зв’язується зі спеціалізованими інтернет-магазинами). Дизайнер, який працює самостійно, повинен бути знайомий з принципами маркетингу, реклами та PR, оскільки в цьому випадку він є не тільки творцем, але і менеджером свого бренду. Що стосується дизайнера, зайнятого в швейній компанії, його обов'язки включають співпрацю з відділом продажу та виробництвом.

Створюючи колекцію функціонального одягу, важливо, щоб вона відповідала очікуванням споживачів, тому, крім таланту та художнього бачення, дизайнер повинен продемонструвати знання реалій ринку та тенденцій, що склалися у світі. Крім того, він не працює тут один, що має свої плюси і мінуси, під час роботи він консультується з багатьма людьми, які допомагають відбирати проекти, що входять до колекції, а потім їх реалізовують.

Знання та вміння

Дизайнер повинен володіти знаннями в області дизайну, малювання та живопису, а також пошиття одягу, крім того, він повинен візуально мислити та вміти надавати тривимірну форму своїм ідеям, а такі навички вимагають уяви та просторового мислення. Окрімнавичок майстерності крою та шиття, йомузнадобляться знання з технічних питань та комп'ютерного дизайну. Важливим є вміння адаптуватися до вимог компанії,знання іноземних мов, а також здатність аналізувати ринок та готовність до змін. Корисними рисами характеру будуть оригінальність, наполегливість, організаторські здібності.

 Джерело: https://stylemaker.kiev.ua/edu/design

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі