• Головна
  • СБУ запрошує випускників на навчання у провідні вищі навчальні заклади в галузі національної безпеки
16:00, 16 січня 2020 р.
Надійне джерело

СБУ запрошує випускників на навчання у провідні вищі навчальні заклади в галузі національної безпеки

СБУ запрошує випускників на навчання у провідні вищі навчальні заклади в галузі національної безпеки

Вищі військові навчальні заклади Служби безпеки України - Національна академія Служби безпеки України (м. Київ) та Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м.Харків) оголошують набір на денну форму навчання.

Про це повідомляє прес-група УСБУ у Кіровоградській області, передає 0522.

Абітурієнти, які вирішили стати курсантами вищих навчальних закладів СБУ, мають звернутися із відповідною заявою до підрозділів чи органів СБ України за місцем реєстрації або фактичного проживання (навчання) до 1 лютого 2020 року.

Саме підрозділи та регіональні органи Служби безпеки України здійснюють вивчення кандидатів, формують навчальні справи та приймають рішення щодо направлення їх на навчання до вказаних вишів.

За довідками та роз’ясненнями звертайтеся до відділу кадрового забезпечення Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області (м.Кропивницький, вул. Дворцова, 9) або за номерами телефонів: (0522) 39-94-24, 39-94-23.

Ознайомитись з правилами прийому можна на сайтах вишів: http://academy.ssu.gov.ua/ua/page_abiturient/ (Національна академія Служби безпеки України);

http://vstup.nlu.edu.ua/%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D0%BC%D1%83/ (Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СБУ #освіта #навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...