• Головна
  • У Кропивницькому депутати обговорили соціальну програму “Молодь Кіровоградщини”
16:08, 4 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Кропивницькому депутати обговорили соціальну програму “Молодь Кіровоградщини”

У Кропивницькому депутати обговорили соціальну програму “Молодь Кіровоградщини”

Молодь є важливою складовою сучасного українського суспільства, носієм інтелектуального потенціалу, визначальним фактором соціально-економічного прогресу.

Про це повідомляє кореспондентка 0522.ua.

Від здатності молоді бути активною творчою силою значною мірою залежить процес державотворення. Сьогодні одним із найважливіших завдань є громадянське, національно-патріотичне виховання дітей та молоді, їх залучення до соціально-політичних та економічних перетворень, процесу інтеграції України до світової спільноти.

Надзвичайно важливим є питання щодо формування духовних потреб молоді, заінтересованості в дослідженні загальнолюдських цінностей та історичної спадщини народу, залучення її до культурного життя.

Про все це говорилося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім'ї, молодіжної політики під головування депутата обласної ради Леоніда Пащенка, яка заслухала звітначальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимира Таборанського про стан виконання обласної цільової соціальної програми “Молодь Кіровоградщини на 2016-2020 роки”.

Як зазначено у звіті, за 2019 рік у рамках виконання програми проведено 28 заходів, у яких взяли участь 11,2 тис. молодих осіб. Проведено 4 заходи стосовно створення умов для працевлаштування молоді, 4 заходи із популяризації та утвердження здорового способу життя, 13 заходів зі створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді та творчого розвитку особистості, 3 заходи з партнерської підтримки внутрішньо переміщених осіб із числа молоді.

У бібліотеках і музеях області оформлено виставки літератури, присвячені історичним подіям в Україні.

На виконання заходів програми у 2019 році вкорстано 316,6 тис. грн коштів обласного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кропивницький #облрада #депутати #програма #молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...