Шановні платники, отримуйте податкову знижку на навчання!

Якщо ви у 2012 році навчались  і оплачували своє навчання або навчання члена своєї родини І-го ступеня споріднення, то маєте право на податкову знижку. Тобто, можете повернути з бюджету суму витрачених коштів за навчання, але не більше 15% (ставка податку).
Для отримання такої знижки необхідно протягом всього 2013 року, тобто до 31 грудня 2013 року включно, подати до податкової інспекції за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Але найважливіше – наявність документів, що підтверджують витрати на навчання. До їх переліку входять квитанції, фіскальні чеки, прибуткові касові ордери (на суми, сплачені за навчання у 2012 році), договір з навчальним закладом, довідка про отримані у звітному році доходи, документи, які підтверджують ступінь споріднення (у разі компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти члена сім’ї І-го ступеня споріднення), паспорти та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду тощо.

Для прискорення проведення податковим органом розрахунку сум, що підлягають поверненню з бюджету, ДПС у Кіровоградській області рекомендує одразу надавати до податкового органу разом із декларацією копії зазначених документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі