
11:55, 28 лютого 2020 р.
Надійне джерело
ПриватБанк робить іпотеку вкрай доступною

ПриватБанк оголосив про значне зниження ставок за всіма програмами кредитування купівлі житла.
Як повідомив керівник напрямку споживчого кредитування ПриватБанку Віталій Хлопецький, у 2020 році банк планує спрямувати на програму доступного кредитування житла більше 1 млрд грн, передає 0522.ua.
Так, для нерухомості, що купується на вторинному ринку, відсотки знижено до 15,5% річних. Купівля в кредит нового житла на первинному ринку тепер обійдеться ще дешевше, річна ставка на "первинку" сьогодні - 14,9%.
Щомісяця в ПриватБанку купують власну нерухомість понад 200 українських сімей. Програма "Житло в кредит" забезпечує прозорі умови і комфортний сервіс із оформлення та подальшого обслуговування угод, зокрема можливість дострокового погашення кредиту у будь-який момент.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
22 серпня
Agro Capital: спеціальні умови придбання нерухомості в Illinsky House та Montreal House для аграріїв
Новини компаній
15:00
20 серпня
12:50
18 серпня
Оголошення
14:45, 17 серпня
15:16, 16 серпня
10:13, Вчора
14:01, 23 серпня
10:13, Вчора
22