• Головна
  • Дільничні інспектори міліції Кіровоградщини вже відвідали більше 12 тисяч помешкань громадян
13:04, 5 лютого 2013 р.

Дільничні інспектори міліції Кіровоградщини вже відвідали більше 12 тисяч помешкань громадян

Співпраця органів внутрішніх справ з людьми залишається одним із головних завдань у діяльності правоохоронного відомства. А налагодження партнерських відносин між міліцією і населенням багато в чому залежить від роботи дільничних інспекторів, які на сьогодні є  основною службою, працівники якої найбільш тісно взаємодіють з громадянами.

 Саме з метою поглиблення цієї співпраці правоохоронці області продовжують поквартирний та подвірний обхід осель жителів регіону. За перший тиждень такої роботи дільничні інспектори міліції Кіровоградської області вже відвідали більше 12 тисяч помешкань громадян (серед них майже тисячу осіб похилого віку), вручили людям понад 7 тисяч візиток та 6 тисяч пам’яток профілактичного характеру.

в__зитки Д__М нового зразка

 Для проведення вказаних заходів у МВС України було розроблено спеціальні візитки нового зразка, в яких буде зазначено дні і години прийому дільничного та його контактні дані. Саме ці візитні картки у подальшому працівники міліції і роздаватимуть людям.

в__зитки 2

в__зитки 2

 Під час відвідування помешкань громадян дільничні інспектори міліції Кіровоградщини виявили більше 20 підозрюваних у скоєнні кримінальних правопорушень, затримали трьох осіб, що перебували у розшуку, здійснили понад 50 виступів на громадських зібраннях (так званих сходках) у різних населених пунктах регіону.

Прес-служба УМВД України в Кіровоградській області повідомила, що  робота у даному напрямку продовжується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...