• Головна
  • Кіровоградська область не потрапила до списку регіонів-найбільших боржників
14:30, 7 лютого 2013 р.

Кіровоградська область не потрапила до списку регіонів-найбільших боржників

Заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух взяла участь у селекторній нараді з питань заборгованості із виплати заробітної плати, яку провела Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

На початку селекторної наради Міністр соціальної політики України особисто проінформувала про стан соціальних виплат в державі. Вона повідомила, що у січні поточного року усі пенсійні виплати здійснено вчасно і у повному обсязі, а це більше 20 млрд. грн. Наталія Королевська переконана, що даний факт дає підстави бути впевненими і в подальшому повному розрахунку по пенсійних виплатах упродовж всього року. Також, за словами Наталії Королевської, 100-відсотково виплачено за січень усі види соціальних допомог, це - більше 3 млрд. грн.

Що стосується безпосередньо ключової теми зібрання – стану заборгованості з виплати заробітної плати, то ця сума в цілому по державі складає 840 млн. грн.

Міністр соціальної політики України перелічила ті регіони, що мають найбільший відсоток боргу з виплати заробітної плати у структурі загальнодержавного. Кіровоградщини серед цих територій немає. Продовжилася селекторна нарада розмовою Наталії Королевської із представниками регіонів-найбільших боржників, які мусили надати пояснення ситуації, що склалася і прокоментувати подальші кроки до яких має вдатися тамтешня влада.

Міністр соціальної політики України поставила вимогу не допускати виникнення заборгованості з виплати заробітної плати у бюджетній сфері, адже за її словами, для подібних випадків жодних підстав немає.
Повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...