• Головна
  • Митне оформлення вантажів з Китаю
Реклама
13:19, 9 березня 2020 р.

Митне оформлення вантажів з Китаю

Реклама

Митно-брокерські послуги відіграють важливу роль в міжнародній торгівлі. Приймаючи рішення про доставку вантажів з Китаю, ви повинні перш за все ознайомитися з усіма формальностями, які необхідно виконати. Основним питанням є митне оформлення товарів з Китаю. Митна декларація необхідна при імпорті товарів за межі Європейського Союзу. Для оформлення вам необхідно мати ряд документів, оскільки їх відсутність може викликати проблеми. Якщо процедури здаються занадто складними, послуги фахівців компанії «M3Cargo» може значно полегшити проходження цього етапу без будь-яких труднощів. Розмитнення товарів з Китаю М3Cargo здійснюється без проблем, завдяки розробленому комплексу митно-брокерського сервісу.

Чому ми?

Завдяки багаторічному досвіду в галузі логістики, ми знаємо, що часто митне оформлення набагато складніше, ніж перевезення вантажів, тому, прагнучи захистити своїх клієнтів від додаткових проблем, пов'язаних з виконанням митних формальностей, компанія «M3Cargo» надає митно-брокерські послуги в митному оформленні, платежах та інших, часто трудомістких і складних митних процедурах.

Послуги компанії включають:

  • Підготовку митних документів;
  • Представництво клієнта на митниці;
  • Подача заяв на отримання дозволів, атестатів і сертифікатів;
  • Розрахунок вартості і контроль митних процедур;
  • Консультації з питань митних формальностей.

Наші переваги:

1. Розмитнення товарів з Китаю в Україну здійснюється оперативно і на високому професійному рівні. У нас є надійні партнери, склади на території, команда митних брокерів і команда професійних логістів. Наша компанія з висококваліфікованими і компетентними співробітниками перевірить всі можливості, які вам підходять, і запропонує індивідуальні, оптимальні рішення для перевезення та розмитнення вантажів.

2. Мінімальні ціни. Вартість послуг декларування залежить від виду та кількості товару. Дізнатися інформацію про вартість можна у менеджера.

Формула успіху нашої компанії - пряме спілкування з клієнтами і готовність розуміти їх бізнес - потреби, пропонуючи ефективне вирішення їхніх проблем. Постійні клієнти знають, що можуть нам довіряти. Скористайтеся послугами фахівців вже сьогодні. Будемо раді співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...