• Головна
  • Для чого потрібен електромагнітний замок?
Реклама
10:33, 18 березня 2020 р.

Для чого потрібен електромагнітний замок?

Реклама

Мешканці багатоповерхових будинків часто зустрічаються з такими неприємностями, як зіпсовані кнопки ліфтів, бруд у під'їзді, присутність сторонніх осіб та іншими моментами, які псують настрій і вимагають вкладення коштів для їх усунення. Все це здатний вирішити електромагнітний замок.

Електромагнітний замок - це пристрій запору, що утримує двері в закритому стані за рахунок магнітного притягання між електромагнітом у замку на дверях і металевою пластиною, розташованою на косяку дверей. На відміну від звичайних механічних замків відкриття і закриття електромагнітного замка відбувається не механічним обертанням ключа, а за допомогою електричного сигналу. Придбати такий пристрій ви можете, зайшовши на сайт https://ctb.com.ua/.

У електромагнітних замків безліч переваг. У його конструкції немає металевих деталей, що труться – це значно підвищує зносостійкість, роблячи цей тип замка практично єдиним рішенням для закривання дверей на об'єктах із високою прохідною здатністю: під'їзди багатоквартирних будинків, офіси, підприємства, навчальні заклади ...

Електромагнітні замки можуть бути використані для установки на пожежні виходи, тому що відповідають основній вимозі пожежної безпеки: при знятті напруги живлення замок повинен автоматично відкриватися (на відміну від електромеханічного замка, який при зникненні живлення все одно залишиться закритим). Електромагнітні замки можна відкрити за допомогою відмички, що у багато разів підвищує їх надійність у порівнянні з іншими типами замків.

Але недоліки у електромагнітних замків теж є. Так, установка електромагнітного замка трохи зменшує розмір дверного отвору. При цьому існує необхідність монтажу дублюючого запірного механізму або блоку безперебійного електроживлення, які здатні забезпечити роботу пристрою в разі раптового відключення електроживлення.

Корисно знати, що деякі моделі замків мають вбудовані датчики Холла і магнітоконтактні датчики (геркони). Датчики Холла контролюють спрацьовування замку, а магнітоконтактні - закриття дверей. Датчик Холла реагує на зміну величини магнітного поля котушки. Він вбудовується в корпус замку і спрацьовує при збільшенні розміру магнітного поля під час подачі напруги на котушку індуктивності. При відключенні напруги розмір магнітного поля зменшується і датчик відключається. Завдяки тому, що датчик знаходиться в тілі електромагнітного замка, визначити зовні його наявність неможливо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...