![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
12:31, 28 березня 2020 р.
Надійне джерело
Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на відкатах у службовому кабінеті
![Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на відкатах у ... Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на відкатах у службовому кабінеті](/dist-assets/images/cap.jpg)
Двоє чиновниць, які мають відношення до олександрійської міської ради і управляли медичним напрямком, спіймались на відкатах, які вони збирали у своїх підлеглих за певну винагороду.
Службовців піймали із міченими грошима, повідомляють «Тексти.Олександрія».
За інформацією, яку «Тексти.Олександрія» отримали із компетентних джерел, мова йде одразу про двох співробітниць мерії, одна з яких є депутаткою Олександрійської міської ради. Зокрема мова йде імовірно, про Тетяну Темник, нинішню депутатку Олександрійської міської ради та очільницю управління охорони здоров’я міської ради. В офіційному прес-релізі прокуратури області про цей випадок є фото, де правоохоронці підраховують гроші на столі із точно такою обстановкою, яка є у кабінеті згаданої чиновниці. Відео із кабінету Тетяни Темник, де є ті самі квіти та розміщення документів і предметів інтер’єру, опубліковано на сайті Олександрійської міської ради напередодні – 17 березня і точно співпадає із оперативним фото прокуратури.
![Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на ві..., фото-1 Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на відкатах у службовому кабінеті, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
За інформацією джерел, схема була простою: чиновниці нараховували премії, які не були мотивовані чи необхідні, а потім примушували співробітників медичних закладів віддавати їм гроші, залишаючи учасникам схем, певний відсоток за виконане.
![Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на ві..., фото-2 Олександрійську депутатку піймали разом із підлеглою на відкатах у службовому кабінеті, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області викрито групу осіб, до складу якої входили посадові особи структурного підрозділу управління охорони здоров’я однієї з міських рад, які організували схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди від підлеглих молодших медичних працівників у вигляді «відкатів». Сума отриманої неправомірної вигоди складає 60 тис грн.
Незаконну діяльність посадових осіб викрито 25 березня 2020 року, у результаті спільної роботи працівників прокуратури області, Управління стратегічних розслідувань Нацполіції та слідчих СУ Нацполіції в області.
За даними слідства, вказана група осіб організувала схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди зі своїх підлеглих за рахунок бюджетних коштів виділених на реформування районних медичних закладів, а також премій медичних працівників. Щомісячно вимагали від підлеглих молодших медичних працівників частину від отриманої заробітної плати у вигляді премій, не дивлячись на те, що заробітна плата медперсоналу і так мізерна.
Викрили посадовців медичної сфери «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у сумі 60 тис грн.
У кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії та встановлюється коло осіб причетних до злочину.
Вирішується питання повідомлення про підозру фігурантам справи за ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, а також клопотання щодо обрання запобіжного заходу.
Триває досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
11:20, 12 червня
11:48, 16 липня
18:56, 18 липня
11:48, 16 липня
11:48, 16 липня
live comments feed...