• Головна
  • В Кіровоградській області відкрито новий пункт безоплатного оформлення електронних ключів
11:30, 12 лютого 2013 р.

В Кіровоградській області відкрито новий пункт безоплатного оформлення електронних ключів

В нинішньому році можливості тих, хто бажає подавати свою звітність в електронному вигляді розширюються. Відтепер, крім відділу реєстрації користувачів при ДПС в області АЦСК ІДД ДПС (м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55, каб. 811), електронний цифровий підпис також можна отримати у м. Олександрія, за адресою: вул. Пролетарська, 17, каб. 307.

Для спрощення процедури реєстрації користувачів, наказом ІДД ДПС від 25.12.2012 №152/Ц та №153/Ц було внесено зміни до форми заяви-приєднання до договору «Про надання послуг ЕЦП» та заяви на реєстрацію для отримання посиленого сертифіката відкритого ключа фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців шляхом об`єднання двох зазначених документів у «Реєстраційну картку». Реєстраційна картка діє з 21 січня 2013 року, але до 28 лютого 2013 року будуть дійсними і старі форми заяв для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Державна податкова служба у Кіровоградській області нагадує, що ознайомитись з правилами реєстрації можна на сайті акредитованого Центру сертифікації ключів: www.cskidd.gov.ua. Додаткову інформацію можна отримати в Центрах обслуговування платників при податкових інспекціях області та за телефоном відділу сертифікації ключів при ДПС у Кіровоградській області (0522) 36-69-52.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...