Міліція Кіровоградської області розглянула результати роботи

В Управлінні МВС України в області відбулося засідання колегії за участю керівників галузевих служб та начальників міськрайвідділів. Правоохоронці підбили підсумки роботи з початку нового року.

Особливу увагу присутні приділили розгляду результатів діяльності у напрямках обліково-реєстраційної дисципліни, протидії корупції, незаконному обігу наркотиків, кіберзлочинності, профілактики та протидії дитячій злочинності, стану забезпечення безпеки на дорогах, охорони громадського порядку і профілактики правопорушень.
kolegiya 1З початку року органами та підрозділами внутрішніх справ зареєстровано понад 11 тисяч заяв та повідомлень громадян про події, з яких більше 6,5 тисяч – з ознаками кримінальних правопорушень.

Завдяки вжитим заходам працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю області викрито 13 кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності, у тому числі 8 – за ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) та 1 – за ст. 368 КК України (отримання хабара). Також правоохоронцями виявлено 11 кримінальних правопорушень з ознаками кримінальної корупції, скоєних службовими особами органів влади та управління.

Упродовж січня поточного року правоохоронцями викрито понад 200 кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речових, їх аналогів або прекурсорів. Загалом із незаконного обігу вилучено понад 78 кг наркотичних засобів.

З початку 2013 року працівниками кримінальної міліції у справах дітей виявлено та припинено більше 140 адміністративних правопорушень, 13 з яких скоєно неповнолітніми. На обліку органів внутрішніх справ наразі перебуває 345 дітей, упродовж січня на облік поставлено 22 неповнолітніх та знято з обліку – 58.

Спільно з представниками служби у справах дітей правоохоронцями було проведено понад 150 рейдів, у ході яких виявлено 21 дитину, що проживає у несприятливому середовищі. За результатами проведених перевірок 10 осіб позбавлено батьківських прав. До притулку поміщено 4 дитини. За невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей за ст. 184 КУпАП до адміністративної відповідальності притягнуто 41 особу.

З початку року до органів внутрішніх справ надійшло 11 заяв та повідомлень про зникнення дітей, з них 2 – стосовно вихованців інтернатних закладів. Всі діти розшукані протягом доби.

З початку 2013 року сектором боротьби з кіберзлочинністю виявлено 4 кримінальні правопорушення. Серед них 2 факти несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку (ч. 1 ст. 361 КК України).

Завдяки вжитим заходам упродовж січня поточного року кількість ДТП, в яких загинули або травмувалися люди, зменшилась на 5,6%. Працівниками Державтоінспекції з початку року встановлено місцезнаходження 8 транспортних засобів, що перебували в розшуку.

У 2013 році працівниками міліції області забезпечено охорону громадського порядку під час проведення на території регіону більше 400 масових заходів.

Чимало уваги правоохоронці приділяють профілактиці вчинення кримінальних правопорушень. У зв’язку з цим проводиться робота, спрямована на недопущення скоєння повторних злочинів особами, що раніше відбули покарання. У січні цього року за порушення правил перебування під адміністративним наглядом до адміністративної відповідальності притягнуто майже 170 осіб даної категорії. За ініціативою ОВС встановлено 16 адміністративних наглядів.

На сьогодні на території області зареєстровано більше 100 громадських формувань з охорони громадського порядку, які налічують понад 1300 працівників. За їх участю розкрито 14 злочинів та затримано 58 правопорушників.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Политические новости
Один из лидеров оппозиции Александр Вилкул назвал представление ГПУ о снятии депутатской неприкосновенности очередной попыткой власти оказать давление и ограничить его политическую активность накануне выборов. На своей странице в Фейсбук оппозиционер написал: «Президентская кампания началась. Началась с зачистки оппозиционного поля. Власть снова пытается протащить фейковое «подання» против меня. В первый раз ГПУ даже не удосужилась предоставить юридическое...
Новости компаний
Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк, які входять у міжнародну банківську групу ABH Holdings S.A. зі штаб-квартирою в Люксембурзі, об'єднують свої активи, щоб стати найбільшим приватним банком України. Про те, як відбувається злиття, коли воно завершиться і які вигоди від нього отримають клієнти, нам розповів Сергій Зарічнюк, регіональний керівник із продажу та дистрибуції Центрального регіону Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку.  Коли Альфа-Банк Україна та Укр...
Общество
Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно виконувати ремонти дорожнього полотна і виконувати необхідну його розмітку. Відповідно, комунальники повинні бути забезпечені необхідною спеціальною технікою, а у Кропивницькому має функціонувати комунальний асфальтовий завод. Завдання активніше зайнятися його придбанням і монтажем поставив міський голова Андрій Райкович під час понеділкової апаратної наради. - Це повинен бути сучасний, високотех...
Новости компаний
Плохая погода? Хандра? Вроде все хорошо, но чего-то не хватает? Мы знаем, что Вам поможет! Часы из натурального дерева. Они одарят Вас теплом, присущим всем натуральным материалам. Часики будут радовать Ваш глаз и привлекать внимание окружающих своей неординарностью. Много ли Вы видели таких нестандартных решений? Часы ИЗ ДЕРЕВА! Они украсят собой изящную женскую руку и придадут брутальности образу мужчины. Они привлекают и взрослых и подростков, потому чт...
Новости компаний
Совсем недавно главными помощниками в лечении мышечных болей были различные мази и эластичные бинты. Сейчас на смену этим атрибутам пришло средство под названием Kinesio tape. Оно представляет собой уникальный инструмент для удаления болевого синдрома нового поколения. Популярность этого средства стремительно набирает свои обороты. Это обосновано наличием целого ряда преимуществ. Kinesio tape и его преимущества Пластырь Kinesio tape – это круглосуточная по...
Новости компаний
После того, как женщины узнают, что беременны, они делают все, чтобы обеспечить своему малышу лучший старт в жизнь - меняют питание, начинают выполнять определенные физические упражнения, больше отдыхают. Они почти полностью погружаются в переживании о своем здоровье и состоянии будущего ребенка. Женщина так сконцентрирована, что она может упустить из виду мелочи, которые могут привести к необратимым последствиям. Например, это касается передвижения на авт...
Новости компаний
Каждый день в мире совершаются тысячи карманных краж. Преимущественно, происходят они в метро, в маршрутных такси, на улицах города. Кражи совершаются не только из карманов прохожих. Сумки и рюкзаки являются очень легкодоступными объектами для воров. Как обезопасить свои вещи? Чтобы снизить риск воровства в общественных местах, приобретите современный антикражный рюкзак Bobby. Это очень стильный и элегантный рюкзак, который имеет особое строение. Многие лю...
Новости компаний
Наверняка вы помните, что 27 июля 2017 года, в силу вступил закон об ужесточении наказания за нетрезвое вождение. В соответствии с этим документом штраф за вождение в состоянии алкогольного или наркотического опьянения составляет 600 не облагаемых налогами минимумов доходов граждан, то есть 10 200 грн. за первичное нарушение и 20 400 грн. (1200 «минимумов») в случае повторного подобного правонарушения в течение года. Для водителей, дважды подвергшихся нака...
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua: