Реклама
19:22, 13 травня 2020 р.
Поїздки на море за маршрутом Лазурне-Дніпро-Лазурне
Реклама
Настає сезон відпусток і відпочинку, тому пасажирські перевезення на море за маршрутом Лазурне-Дніпро-Лазурне, стають актуальними і затребуваними. При виборі способу пересування на морське узбережжя робіть ставку на безпеку, комфорт, надійність і пунктуальність компанії «Premium Bus», яка займається пасажирськими, міжміськими перевезеннями, здійснює поїздки на Азовське та Чорне море, включаючи популярний маршрут Лазурне-Дніпро. На сайті: premiumbus.com.ua/poezdki-na-more/лазурное/днепр-лазурное, є можливість ознайомитися з пропозицією і деталями поїздки на море, по маршруту Лазурне-Дніпро-Лазурне і забронювати квитки з урахуванням особистих переваг, вибравши зручну для вас дату відправлення та заповнивши форму бронювання на сайті. Також ви можете зв'язатися за контактними телефонами і залишити заявку менеджеру.
Чому варто вибрати маршрут Дніпро - Лазурне?
1. Даний маршрут створений з урахуванням зручного місця відправлення від ж/д вокзалу з проїздом через такі міста, як: Запоріжжя, Василівка, Енергодар, Нова Каховка, Лазурне. Незважаючи на відстань 460 км, в дорозі, ви будете комфортно відпочивати. Відправлення 22.00 години та прибуття в 6.30. По прибуттю в Лазурне, вам буде зручно добиратися до місця призначення, тому що, мікроавтобус буде розвозити вас центральними вулицями з урахуванням заїзду в бази відпочинку, санаторіїв, пансіонатов. Уже вранці, ви зможете заселитися і насолоджуватися сонцем, морем і чистим морським повітрям.
2. Поїздки здійснюються на 8 ми місцевих мінівенах або на мікроавтобусі Мерседес Спринтер розрахованих на 20 місць. Мікроавтобуси обладнані всім необхідним для комфортного пересування і оснащені: телевізором, DVD, радіо, мікрофоном, кондиціонером, опаленням, розкладними сидіннями та місцем для багажу.
Переваги компанії:
- Компанія Premium Bus, це сучасний автотранспорт, який обслуговується професійними, кваліфікованими водіями. За всі ці роки діяльності, тут набули цінний досвід роботи, який виражається в професіоналізмі і якості послуг.
- Купівля та бронювання квитків здійснюється зручним для вас способом. Доступна вартість квитків - 450 грн.
Ми цінуємо клієнтів і поважаємо їх час, ми завжди дбаємо про якість послуг, що надаються, своєчасності та надійності. Пріоритетом компанії є безпека і комфорт пасажирів. Ми надійні і завжди пунктуальні, тому завоювали визнання і довіру багатьох пасажирів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
12:54, 21 липня
3
07:26, 17 липня
19:33, 24 липня
14
11:28, 23 липня
1
live comments feed...