• Головна
  • Апарат штучного дихання для Гайворонської райлікарні відремонтовано за кошт колективу міської ради
10:27, 26 травня 2020 р.
Надійне джерело

Апарат штучного дихання для Гайворонської райлікарні відремонтовано за кошт колективу міської ради

Апарат штучного дихання для Гайворонської райлікарні відремонтовано за кошт колективу міської ради

Епідемія коронавірусу, як і будь яка-криза в будь-якій галузі, одразу оголила ряд проблем, які так чи інакше з’явились і потребували вирішення. Проте, через брак коштів чи недостатню необхідність відкладались «на потім». Так було і з апаратами штучної вентиляції легень у центральній лікарні міста Гайворона. Один з апаратів вийшов з ладу, а ремонтувати його не поспішали, обходились іншими. Проте, коли в ситуації з коронавірусом такий апарат може стати рятівною ниткою для пацієнтів, тоді всі зусилля потрібно залучати на вирішення проблеми.

Близько двох місяців тому, коли в Україні розпочався карантин, міський голова Гайворона Роман Волуйко у спілкуванні з керівником лікарні Зоєю Головко дізнався, що в лікарні один з кращих апаратів ШВЛ не працює і запропонував допомогу з його ремонтом. Для цього він виступив з ініціативою віддати частину свого місячного заробітку на ремонт апарату, а колективу працівників міської ради підтримав голову і також направив частину свого заробітку на ремонт такого необхідного рятівного обладнання для лікарні.

Було знайдено спеціалізовану організацією в місті Київ, яка займається ремонтом даної техніки, узгоджено план дій і апарат відправлено на ремонт. Днями повідомлено, що апарат полагоджений і його можна забрати.

Вчора, 25 травня, міський голова разом з завідуючою відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Гайворонської ЦРЛ Дарією Білятинською особисто доставили відремонтований апарат з Києва до Гайворонської районної лікарні. Коштами працівників апарату міської ради було оплачено дороговартісний ремонт, який коштував близько 30 тисяч гривень.

Медичний персонал відділення не приховував радості від того, що після стількох років простою апарат знову готовий рятувати життя пацієнтам. Медперсонал дякували колективу міської ради та міському голові за допомогу в ремонті апарату та вагому фінансову підтримку лікарні. Адже за поточний рік з бюджету міста на потреби медичного закладу виділено більше восьмиста тисяч гривень.

У свою чергу міський голова Роман Волуйко пообіцяв медикам і надалі підтримувати і допомагати усім можливим.

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гайворон #ШВЛ #кошти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Объективно
26 травня 2020 р., 11:00
Снова голимый укроповский пиар😂👎👎👎 Не ведитесь!!!
НИКИТОВКА - ЗАЙЦЕВО
28 травня 2020 р., 09:45
ГОРЛОВСКИЙ СПЕЦНАЗ ИЗ СОСТАВА СПАРТА, ПЯТНАШКА И СОМАЛИ ПРОНИК НА КИРОВОГРАДЩИНУ  😱 НАЧАЛАСЬ ЗАЧИСТКА АТОШНИКОВ .МЫ ЗНАЕМ ГДЕ ВЫ ЖИВЁТЕ. РОЙТЕ ЯМКИ ОБОВ"ЯЗКО ШВИДКО. МЫ НАЙДЁМ КОЖНОГО АТОШНИКА И ПОКАРАЕМ ЗАРАЗ👌
live comments feed...