• Головна
  • Органи ДПС Кіровоградщини скорочують кількість планових перевірок
18:30, 22 лютого 2013 р.

Органи ДПС Кіровоградщини скорочують кількість планових перевірок

Таке скорочення стало можливим завдяки запровадженню „ризикоорієнтованої" системи автоматизованого моніторингу.

Ії застосування дозволяє отримувати необхідну інформацію без відволікання платників та відстежувати факти ухилення від сплати податків дистанційно. Завдяки даній системі податкова служба акцентує свою увагу лише на тих підприємствах, які мають ризики несплати податків.

В результаті кількість планових перевірок платників податків-юридичних осіб щороку (починаючи з 2010 р.) зменшується вдвічі. Так, якщо в 2010р. проведено 592 планові перевірки, то в 2011р. – 284, а в 2012-му – лише 127. Порівняно з 2011р. на 16,4% зменшилась також кількість планових документальних перевірок суб’єктів господарювання-фізичних осіб.
Крім цього, в області відбулось суттєве – в 3,4 рази скорочення кількості фактичних перевірок суб'єктів господарювання. Торік податківці провели лише 168 фактичних перевірок, тоді як у 2011р. – 579. При цьому, такі фактичні перевірки проводилися виключно за обставинами, визначеними статтею 80 Податкового кодексу України, зокрема в результаті звернень громадян та надходження інформації від органів виконавчої влади.
Слід відзначити, що така тенденція збережеться й у І кварталі 2013 року. Протягом цього часу заплановано проведення планових виїзних перевірок 32 суб‘єктів господарювання-юридичних осіб, що на 22 менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також у січні-березні співробітники органів ДПС проведуть 30 документальних перевірок приватних підприємців проти 42 у І кварталі минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...